עצות לדייטים

כשזה מגיע להיכרויות, אין דבר כזה שאלה טיפשית. איך אתה אמור לדעת את התשובות לשאלות שמעולם לא שאלת? טיפים להיכרויות בגיל ההתבגרות חשובים לבני נוער שמתחילים לצאת לדייטים, ומאמר זה מספק את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

איך אני יודע אם אני מוכן לדייט? כל אדם מתפתח בקצב שונה, ואם אינך מרגיש עדיין בנוח עם רעיון ההיכרויות, זה בסדר. בנות שמתחילות בגיל צעיר מידי עשויות לגלות שהן הולכות רחוק מידי מוקדם מידי, היות ואינן יודעות כיצד לעצור. לכן מומלץ לחכות עד לבניית ביטחון עצמי לעשות ולומר רק מה שמתאים באופן אישי.

מה פירוש המונח משיכה? למרות שהסברה הנפוצה היא כי משיכה פירושה במונחי מראה או אישיות, זה כולל גם איך אדם מריח. פרומונים הם הניחוח האישי של אדם ומשפיעים על אופן ההתייחסות אליו ופרשנות שפת גופו. למרות שכימיה מינית אינה מדע מדויק, מחקרים מראים כי אנשים נעימים וחמים נתפסים כאטרקטיביים יותר בהשוואה לאנשים מרוחקים או קרים. אין זה סוד כי מראה חשוב בהיכרות הראשונה, אבל בדרך כלל החיבור נקבע בהתאם לרמת האטרקטיביות הפיסית הכוללת את האישיות.

למה צריך לצפות בדייט ראשון? ראשית, להירגע. זוהי אינה בחינה סופית עליה מבוסס הציון הסופי שלך. הדייט הראשון הוא פשוט הזדמנות לבלות מעט זמן עם אדם ולעבור אינטראקציה אישית נעימה. זה אינו שונה מפגישה עם חבר אחר. זוהי התחלת קשר חדש. אתה פשוט מצהיר שאתה מעוניין להכיר טוב יותר את האדם עימו אתה נפגש.

למה בנות משתגעות על בנים מסוימים? אחת הסיבות לכך היא שהן זקוקות לתשומת לב רבה אותה אינן מקבלות בבית, במיוחד מאבותיהן. אחרות זקוקות לבנים על מנת לספק להן חלק מהתכונות אותן הן סבורות שלא יוכלו לקבל בעצמן כמו כוח, הגנה, מעמד, הערצה, עצמאות או תירוץ לצאת מהבית לזמן מה. בנות שבנים מטורפים עליהן בדרך כלל לא פיתחו זהות משלהן. למרבה הצער, הן פשוט סבורות שהן חשובות רק כשיש להן חבר.

"אני אוהבת בחור שלא מצליח בלימודים כמוני, האם עלי להסתיר את חכמתי וכישורי?" לא! יש לך את הזכות להיות אישה צעירה חזקה, חכמה ועצמאית. אם בחור אינו אוהב זאת, חבל עליו. הוא יכול להימשך לאינטליגנציה שלך כמו שאת נמשכת לנקודות החוזק שלו.

מזל טוב על ההיכרויות החדשות, ומומלץ להקפיד להשתמש בטיפים אלו.

מאמרים קשורים נוספים:

דייטים בגיל הנעורים – מדריך לאימהות

דייטים בגיל הנעורים – איך להציב גבולות ולשמור על שיחה קולחת