חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שמירה על הכושר הגופני במהלך מעבר דירה 

אין ספק כי מעבר דירה זהו תהליך מורכב וארוך, ובהתאם לכך – בעיצומו של מעבר דירה אנו נוטים "להזניח" המון חלקים אחרים מהחיים שלנו, כמו למשל שגרת הכושר הגופני שלנו. אמנם, שמירה על הכושר הגופני במהלך מעבר דירה היא דבר חשוב מאוד, ובעוד כי לא מעט אנשים לא מייחסים לכך את החשיבות הראויה,

 חשוב לנו להדגיש כי מדובר בחלק שאסור לקחת כמובן מאליו. אז למה שמירה על הכושר הגופני במהלך מעבר דירה כל-כך חשובה, ואיך נוכל לשמור על כושר בעיצומו של המעבר בעצמנו? על כך ועוד נסביר לכם במהלך הכתבה הבאה שאתם עומדים לקרוא.

 

סיבות מדוע שמירה על הכושר הגופני במהלך מעבר דירה כה חשובה

  • אורח חיים בריא – גם במעבר דירה, לאורח חיים בריא יש חשיבות אדירה. אורח חיים בריא מאפשר לנו לשמור על בריאות אופטימלית לאורך זמן, ולכן מדובר בשגרה כל-כך חשובה. אם נזניח את הבריאות הגופנית שלנו, ההשפעות כלל לא יהיו טובות בטווח הארוך.
  • רוגע נפשי – שגרת כושר גופני עוזרת לנו לשמור על רוגע נפשי, ואילו יש לה עוד המון יתרונות מנטליים. יתרונות אלו חשובים במיוחד כאשר מדובר בתהליך מעבר דירה שכן, התהליך עשוי להיות בהרבה מאוד פעמים מורכב ומסובך מאוד, ואילו כתוצאה מכך התגובה אצל הרבה מאוד אנשים עלולה לכלול המון סטרס ולחץ – ואילו שגרת כושר גופני עוזרת לנו להימנע מאלו, כך שנוכל להיות הרבה יותר רגועים במהלך המעבר עצמו.
  • הרגלים לאורך זמן – רגע לפני שנחפש אחר קרטונים למעבר דירה בחיפה, הרי שעלינו להבין כי הרגלים נוצרים לאורך זמן. במילים אחרות, ככל שנתמיד במשהו מסוים – כך יהיה לנו הרבה יותר קל להתמיד בו ככל שעובר זמן, ואילו ככל שנזניח משהו – כך יהיה לנו הרבה יותר קשה לחזור לשגרה אליה התרגלנו במידה ונזניח לאורך זמן. לכן, חשוב מאוד להקפיד לשמור על שגרת הכושר הגופני שלנו גם בעיצומו של מעבר דירה, מאחר ואם נדחה את האימונים עד אחרי המעבר נמצא לפתע עוד המון סיבות למה להמשיך לדחות אותם, וכך הלאה…

 

אז איך עושים את זה בעיצומו של מעבר דירה?

הדבר הכי חשוב הוא להקפיד קודם כל לעשות את המינימום הנדרש. לא תמיד יש לנו זמן במעבר דירה – וזה בסדר. אנחנו לא בהכרח אמורים להתאמן 6 ימים בשבוע, אלא לעשות את המינימום הנדרש מאיתנו על מנת לשמור על כושר גופני תקין. לפיכך, אם אנחנו לא מוצאים שיש לנו יותר מדי זמן להתאמן בעיצומו של המעבר דירה, כל מה שאנחנו צריכים הוא לפנות אפילו חצי שעה ביום עבור אימון מקיף שייתן לנו כל מה שאנחנו צריכים ויוכל לסייע לנו לשמור על שגרת כושר גופני. 

יעניין אותך גם: