טיפול טבעי באבנים בכליות

אבנים בכליות הן גושים של מינרלים אשר מצטברים בצורה לא מבוקרת ועלולות לגרום לבעיות בריאותיות במערכת השתן, לפגוע בפעילות התקינה של הכליות ולגרור תקלות בתפקוד המערכת בגוף אשר אחראית על סילוק של פסולת שהגוף לא צריך אותה. כל אלה ביחד או לחוד יכולים להחמיר מהר מאד וצריך לטפל בהם ברגע שעולה החשד שמה מהם קורה. כיום בעולם הרפואה והבריאות קיימים כל מיני סוגים של טיפולים אשר בעזרתם ובזכותם יכולים החולים או מי שחווה את התסמינים של בעיות אלה להחלים ולחוש טוב יותר, כמו גם להיות רגועים הרבה יותר בכך שהם יידעו שהבעיה נפתרה והגוף שלהם חוזר לתפקד בצורה נכונה ותקינה ללא תקלות. כיום גם ידועים כמה וכמה סוגים של טיפול טבעי באבנים בכליות שלא מערבים פעולות כירורגיות פולשניות ויש להם אחוזי הצלחה גבוהים למדי.

 

איך מטפלים באבנים בכליות?

כאמור – האבנים עצמן הן גושים של מינרלים כמו זרחן או סידן והמקור שלהן יכול להיות מגוון – הן יכולות להיות תופעת לוואי של מחלה אחרת או של שימוש בתרופות כאלה ואחרות, הן יכולות להצטבר בשל תפקוד לקוי מלכתחילה של הכליות או מערכת השתן והן גם יכולות להיווצר יש מאין ללא סיבה נראית לעין. מה שחשוב באמת זה לדעת איך להתמודד איתן ומה לעשות על מנת להיפטר מהן, כי כאמור – הן יכולות לגרום לנזקים בריאותיים בלתי הפיכים. בדומה לאפשרות של תרופות סבתא לדלקת בשתן גם אבנים בכליות אפשר לרפא על ידי שימוש בתרופות סבתא שמבוססות על שינוי התזונה. למה ואיך זה עובד? מכיוון שמערכת סילוק הפסולת היא חלק בלתי נפרד ממערכת העיכול והאבנים מפריעות בפעילות התקינה של מערכת זו – הרי שתרופות סבתא רבות מבוססות על תזונה ועל מרכיבים תזונתיים מהותיים שיגיעו דרך העיכול אל המיקום של האבנים, ימוססו אותן וכך יעלימו אותן. כך מרכיבי האבנים בכליות יזרמו החוצה דרך מערכת השתן ויורחקו מהגוף.

 

ההעדפה של אנשים רבים לפנות לטיפול טבעי באבנים בכליות

לאנשים רבים יש חשש מפעולות כירורגיות ויש לא מעט שאין להם אמון ברפואה המערבית. הם סומכים על הגוף להתמודד בעצמו עם מגוון תופעות או בעיות שקורות בו ומעדיפים לעשות כל שביכולתם על מנת לעזור לגוף להתגבר בלי הצורך בהתערבויות כירורגיות כאלה ואחרות. המזל הוא שכיום בהחלט אפשר להסתמך על מגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים או על תרופות סבתא שהוכיחו את עצמם מאד ויש להם את האפשרות להביא את ההקלה המתבקשת עבור לא מעט חולים במגוון רחב של מחלות או מצבים רפואיים. כל עוד האדם שחולה או חווה את התסמינים מוצא את הדרך הכי טובה עבורו להקל על עצמו – אין ספק שזה הדבר החשוב.

יעניין אותך גם: