חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונה עם קייטרינג טבעוני: ללכת על זה?

זה היום הכי מיוחד בחייכם הזוגיים, היום שבו אתם מחליטים לשתף עוד 100, 200, 300 או אלף איש בהחלטה המשותפת שלכם להתמסד. עד כמה שזה מרגש, אתם יודעים שרוב האנשים לא יזכרו מהחתונה שלכם את המוזיקה הטובה, את העיצוב המיוחד של השולחנות או את הזיקוקים בחופה. לא רק הצבא צועד על קיבתו, כי גם אורחים בחתונות. הם באים כי הם חייבים, אבל אם כבר הם חייבים, אז לפחות שיוכלו לנצל את כל מה שהאירוע יכול להציע להם – אוכל טוב, שתייה איכותית, קינוחים מפנקים וגם מגנט או שניים למזכרת.

אתם בוודאי מודעים לכל הדברים הללו, ולכן אם אתם טבעוניים יש לכם התלבטות קשה מאוד: האם לתת לקהל מה שהוא רוצה – בשר, בשר, בשר, מכל סוג ובכל שלב של האירוע – גם בקבלת הפנים וגם במהלך האירוע. או לתת לקהל את האמת שלכם: קייטרינג טבעוני מיוחד. ברור לכם שהרבה מאוד אנשים יעשו פרצוף, יתרעמו, יגידו שמדובר בכפייה של אידיאולוגיה מטופשת, ושהצ'ק שהם מביאים לכם לא מצדיק את זה. ברור לכם שאתם הולכים להסתבך עם הרבה קרובי משפחה, שידברו אחר כך על החתונה שלכם בכל הזדמנות – "אל תשאל, הייתי בחתונה טבעונית. בדרך חזרה הייתי כל כך רעב שעצרתי לדפוק לאפה". ברור לכם שאם אתם הולכים על קייטרינג טבעוני אתם הולכים עד הסוף עם הערכים שאתם מאמינים בהם ושאתם לא רואים בעיניים אנשים צרי עין.

ברור לכם שבחתונה שלכם אתם רוצים שיהיו רק אנשים שאוהבים אתכם ושמפרגנים לדרך החיים שלכם. נכון, לא יהיו מאות ואלפים כאלו, למרות שהיום כבר יש יותר מודעות לאכילה בריאה ולתחלואי צריכת בשר, אבל מי שיבוא יהיה באמת שמח בשמחתכם. ברור לכם שזה היום שלכם ולא של אף אחד אחר. אתם רוצים לחגוג את היום הזה בלי להריח ניחוחות מנגל נישאים באוויר, בלי לחוש בחילה ממראה אנשים שאתם מכירים מנשנשים כל מיני איברים של חיות.

אם אתם בוחרים את הצלם לפי הסגנון שאתם מתחברים אליו, את המוזיקה לפי הטעם שלכם ואת המקום לחגיגת החתונה לפי התחושה שלכם, אז למה שלא תבחרו את הקייטרינג מאותן סיבות? מה גם שיש היום חברות שמספקות קייטרינג טבעוני משובח ביותר עם מבחר עצום של מנות, כך שגם האורחים הצקצקנים והציניים ביותר לא יישארו רעבים. מומלץ לכם לעשות סקר שוק בנושא, ללכת לטעימות ולהיווכח במו לשונכם שיש דבר כזה קייטרינג טבעוני מצוין.

האם להודיע מראש לאורחים שיהיה קייטרינג טבעוני באירוע? ובכן, אתם לא חייבים, אבל אם אתם רוצים, זה בהחלט יכול להיות רעיון טוב, לשלב הלצה בנושא בהזמנה לחתונה או בזמן עריכת הטלפונים לווידוא הגעה. עדיף שאנשים יידעו מראש לאן הם מגיעים ולא יגלו בערב החתונה ויתרעמו על חוסר הידיעה המוקדמת.

שיהיה לכם המון מזל טוב וחיים זוגיים מדהימים!