חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלגול קנאביס – כל מה שמתחילים צריכים לדעת

אז החלטתם שאתם סקרנים לגבי קנאביס והשפעותיו או לחילופין, חברים המליצו לכם לנסות וחשבתם "למה לא?" וכעת הגיע הזמן להתנסות לראשונה בקנאביס – אבל אתם לא יודעים לגלגל? אל דאגה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בכתבה הזאת אנחנו נסביר לכם כל מה שצריך לדעת על גלגול קנאביס, החל מהשלבים השונים של גלגול קנאביס, ועד לטיפים מתחילים – ובנוסף גם נראה לכם איפה תוכלו לרכוש מוצרי עישון בהם תשתמשו לשם כך.

 

גלגול קנאביס – איך זה עובד?

חשוב מאוד להדגיש כי כתבה זו עוסקת בגלגול קנאביס, כלומר גלגול ג'וינטים עבור עישון, ולא בדרכי צריכה אחרות כמו עישון באנגים, אידוי וכיוצא בכך, כאשר מוצרי עישון איכותיים מכל סוג ניתן למצוא באתר tobox.online. אז איך גלגול קנאביס עובד? הנה השלבים העיקריים:

  • קססה – הגיע הזמן לטחון את תערובת הקנאביס אותה תעשנו. אין זה משנה אם אתם נוהגים לעשן עם טבק או שאתם מעדיפים ללכת רק על תפרחת נקייה – בשלב זה הגיע הזמן לשים את מה שאתם מעשנים בגריינדר ולטחון טוב-טוב. נקפיד שלא לכתוש יותר מדי עד שתיווצר לנו אבקה, אך מנגד – חשוב מאוד לכתוש היטב כך שלא יהיו גושים שיפריעו לעישון או לא יכנסו בנייר. הקפידו לנקות לפני כן את התפרחת מענפים וכדומה עם מספריים או אפילו עם הידיים.  
  • הכינו פילטר – פילטרים הם אלו שמונעים מחתיכות הקנאביס ליפול מהריזלה שלכם, אך אפשר גם להשתמש בהם על מנת לתמרן את תנועת הגלגול. כדי להכין את הפילטר המושלם יש לעגל צמוד קצה אחד של פילטר מוכן, ואילו לפי הדרך בה הקצה השני מקווקו – ליצור מעין צורת M. אחרי שיש לכם M מושלם, הדקו את הקצה השני המעוגל עד שהוא צמוד ומהודק ולפני מפגש עם ה-M – ולאחר מכן השלימו את הגלגול.

 

אז יש לכם ג'וינט, ותערובת מוכנה בהישג יד. כעת הגיע הזמן לעבור לשלב המכריע של הגלגול. חשוב לדעת שלא כל אחד תופס את הגלגול בהתחלה – כך שמומלץ לקחת כמה ניסיונות ולהיות סבלניים. 

יעניין אותך גם: