חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיגריה אלקטרונית עדיפה על פני טבק?

 

אתם בטח רואים את זה כמעט בכל מקום שאתם נמצאים בו – שכן סיגריות אלקטרוניות הפכו להיות בשנים האחרונות לאחד מהדברים הכי נפוצים ופופולאריים בשנים האחרונות במדינת ישראל ובעולם כולו. סיגריה אלקטרונית הפכה להיות פופולארית בעיקר בגלל המאפיינים הבאים שלה – היא חסרת ריח, וניתן לעשן אותה במקומות סגורים וציבוריים – גם מבחינת החוק. אולם, סוגיה שעולה לעתים קרובות בקרב צרכני הטבק והניקוטין, זה האם סיגריה אלקטרונית עדיפה על פני טבק רגיל? ובכן, בשורות הקרובות ננסה לעשות סדר בסוגיה הגדולה הזאת. קריאה נעימה!

מה הם היתרונות השונים של הסיגריה?

לאורך השנים, בני אדם צורכים טבק וניקוטין באופן קבוע. עם השנים, התפתחה מודעות בריאותית גבוהה לצריכה של טבק, דבר שגרם לצרכני הטבק להיות הססנים וחשדנים כלפי חידושים וטכנולוגיות בתחום. הסיגריה האלקטרונית, מביאה יחד איתה מספר יתרונות שונים שאי אפשר להתעלם מהם. תוכלו למצוא פירוט מלא על יתרונותיהם השונים של הסיגריות האלקטרוניות תחת כתובת האינטרנט הבאה – aboody.co.il. אולם, להלן מספר יתרונות מרכזיים של הסיגריה האלקטרונית:

  • סיגריה אלקטרונית היא חסרת ריח, ועל כן ניתן לעשן אותה בתוך מקומות ציבוריים, מקומות סגורים, בתי קפה, וכיוצא בזאת.
  • סיגריה אלקטרונית מגיעה במגוון רחב של טעמים (מה שדומה לעישון של נרגילה) ועל כן הצרכן יכול לבחור מתוך קשת רחבה של טעמים.
  • כיום, מיוצרים סיגריות אלקטרוניות אשר מחזיקות לזמן רב, ובכך חוסכות כסף רב למי שמשתמש בהם.

אחת ולתמיד – האם סיגריה אלקטרונית עדיפה על פני טבק?

לא כזה קל לענות על השאלה הזאת – שכן גם סיגריה אלקטרונית וגם טבק רגיל, מחזיקים כל אחד ביתרונות שונים על גבי השני.

למעשה, רק בעשור האחרון התחילו לעשות כל מיני מחקרים בנושא, לגבי מה עדיף, זה או זה, אבל מכיון ומדובר על תחום שעדין נמצא בחיתולים שלו ואין הרבה מאוד אנשים שלמעשה מעשנים סיגריות אלקטרוניות באופן בלעדי או מעשנים שעברו לעשן סיגריות אלקטרוניות, אחרי שניסו סיגריות רגילות, אי אפשר להכריע לכאן או לכאן. בכל מקרה, לא מדובר במוצרים שהם בריאים לגוף שלנו ויש סיכונים וסכנות הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק בשני המוצרים. בכל זאת, אם אתם צריכים לבחור, לא משנה מהם מוצרי העישון שאתם מעדיפים לעשן, כדאי מאוד שאלו יהיו מוצרים איכותיים ולכן שווה להשקיע בבחירת חנות טבק מומלצת. תוכלו לברר דרך אנשים שאתם מכירים, להתייעץ בפורומים רלוונטיים ולבדוק אילו חנויות טבק מומלצות יש באזור שלכם. כמובן שתמיד ניתן לבחור חנות אינטרנטית רק חשוב לבדוק כי החנות שאתם בוחרים:

  1. מקצועית עם שם ומוניטין בתחום
  2. יש לה מבחר ומגוון של מוצרים איכותיים
  3. שירות לקוחות
  4. זמינות מבחינת משלוחים

יעניין אותך גם: