הלבנת שיניים – הכתבה שתעשה לכם סדר בכל הבלאגן

מאז ומתמיד ובמיוחד מאז המצאתו של הקולנוע הצבעוני, אנשים רבים שאפו להציג לכל אלו שרואים אותם שיניים לבנות ומרשימות, כאלו אשר מאופיינות במראה בוהק ונעים לעין. ניתן להגיד כי שיניים לבנות יפות משאירות רושם ראשוני של בן אדם מטופח שדואג לעצמו, בדיוק כפי שבגדים יפים ונקיים או אביזרי אופנה עושים. על מנת להגיע אל אותו המראה הנשגב של השיניים היפות והלבנות שכולם אוהבים, הרי שתצטרכו לעשות טיפולי הלבנת שיניים. אז איך הטיפול הזה עובד, מתי צריך לעשות אותו ומה עוד צריך לדעת על נושא זה? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות. 

 

רגע, למה השיניים שלנו מצהיבות בכלל?

לפני שאתם מחפשים אחר טיפולי הלבנת שיניים מומלצים כדוגמת אלו שתוכלו לערוך במרפאה של ד"ר זליג רופא שיניים, הרי שעליכם להבין קודם לכן מה הגורמים המביאים לאיבוד של הגוון הלבן של השיניים. בעוד כי גורם מרכזי הוא גנטיקה, חשוב מאוד להדגיש כי גם גורמים סביבתיים כמו המזונות והמאכלים אותם תצרכו לאורך היום משפיעים מאוד על גוון השן, זאת בעוד כי גם איכות היגיינת הפה שלכם מהווה חלק חשוב מאוד. 

 

טיפולים נפוצים למען הלבנת שיניים

  • ציפוי – על מנת להגיע לתוצאה הרצויה של הלבנת שיניים, ניתן גם להשתמש בציפוי כך שיהיה ניתן להלבין אותן באופן קבוע. בדרך כלל, ציפויים אלו יהיו עשויים מחומרים שונים, אם כי בכל מקרה מדובר על הדבקה של חומר על החלק הקדמי של השן. 
  • הלבנת שיניים במרפאה – הטיפול המומלץ ביותר יהיה לערוך הלבנת שיניים במרפאה מקצועית שכן, זהו הטיפול המקיף והמקצועי ביותר שניתן לערוך על מנת שתוכלו להגיע אל התוצאה הרצויה שתיתן לשיניים שלכם את המראה הנשגב של שיניים לבנות ומרשימות. במהלך טיפול זה, מונח על השיניים שלכם חומר הלבנה במשך כשעה. לאחר מכן, מנורת לד או מנורת אור אולטרה-סגול יסייעו לזרז את פעולת החומר המלבין, כך שהוא נספג יותר מהר בשיניים שלכם ובכך בעצם ייתן לכם את התוצאה הרצויה. 

יעניין אותך גם: