תחליפי טבק – איך נדע לבחור נכון?

בישראל, זה הפך להיות דבר שבשגרה כי מעשני הקנאביס בישראל אוהבים לצרוך את הקנאביס שלבם זאת כאשר הוא מגולגל עם טבק. בין אם בכדי להוזיל עלויות, שכן הקנאביס במדינת ישראל הוא יקר מאוד, שמא אנשים משתמשים בטבק על מנת להחליש את חוזקו של הקנאביס שהם צורכים (דומה לערבוב משקה אלכוהולי עם מיץ ממותק, לצורך ההשוואה). אולם, צרכני קנאביס קבועים, הבינו כי גם הטבק שהם מערבבים בגו'וינטים שלהם, הוא טבק ממכר באותה מידה, עם אותם השלכות רפואיות הקיימות לעישון סיגריות בימינו. דבר זה הוביל צרכני קנאביס ישראליים רבים, להביע עניין במוצרים שונים שמהווים תחליף טבק, זאת על מנת להקטין את צריכת הניקוטין שהם היו צורכים דרך הקנאביס, ולהקטין את המפגע הבריאותי שיכול להתפתח אצלם כתוצאה מצריכה לא ישירה של טבק דרך עישון הקנאביס. מה זה תחליפי טבק? כיצד הם הומאו? ואילו תחליפים רלוונטיים כיום בעולם עבור אלו שרוצים להפחית את צריכת הניקוטין? כל זאת ועוד, בשורות הבאות שלפניכם.

מה זה תחליפי טבק? כיצד הם פותחו?

בסופו של דבר, תחליפי טבק פותחו מתוך המודעות שהלכה והתפתחה לאורך השנים, מודעות שעוסקת בחוסר הבריאות של הניקוטין, וההשפעות ההרסניות שיכולות להיות לטבק ולניקוטין על הבריאות שלנו. בו זמנית, תחום מוצרי הצריכה עבור צרכני הקנאביס הוא תחום עצום אשר נמצא בפיתוח מתמיד, שהולך וגדל מיום ליום. צרכני קנאביס יכולים להנות מגוון רחב של ציוד עישון כיום, שאת חלק מהשמות שלהם כנראה שלא תכירו – וופורייזר, קססוניות, קייסים ששומרים על הג'ויינט, מאדים לקנאביס, ועוד רבים. כך למעשה, תעשיית מוצרי עישון הקנאביס ניצלה את המודעות המתפתחת כנגד טבק, ופיתחה את תחליפי הטבק, מוצר הקיים כיום עבור חובבי הקנאביס שמעוניינים להפסיק לעשן טבק כנגזרת מכך.

אילו תחליפי טבק קיימים כיום בשוק?

להלן מספר תחליפי טבק רלוונטיים עבור מעשני קנאביס:

  • ביגארט – תחליף טבק שפותח לפני שנים רבות בהודוץ תמצית המכילה צמחים טבעיים רבים.
  • ריליף – אחד מהפתרונות המוכרים כיום כתחליפי טבק. בעל טעמים ניטרליים.
  • האני רוז – אחד התחליפים הפופולאריים ביותר בחו"ל כיום. טרם הופץ וקיבל את מעמדו בארץ.

מאיפה מומלץ לרכוש מוצרי טבק או תחליפי טבק?

ניתן לבצע רכישה של מוצרי טבק או תחליפי טבק מכמה מקומות. אופציה אחת היא לגשת לחנות טבק, אלו ממוקמות ברחובות ברחבי הערים או בפרברים, שם יש מבחר וגם איש מקצוע/מוכר שמבין בתחום וידע להתאים עבורכם את המוצרים לפי הצורך שלכם. אופציה אחרת היא לגלוש ברשת האינטרנט ולבחון כמה חנויות טבק ודרך שם להזמין את המוצרים השונים. תוכלו להתייעץ בצ‘ט או בשירות הלקוחות של אחד האתרים מהם התרשמתם לטובה. ניתן גם להצטרף לקבוצות פייסבוק בהן עוסקים בתחום העישון ומוצרי הטבק ולבקש המלצות מאנשים שנמצאים בתוך הקבוצות הללו. בכל אופן, אם בחרתם לבצע את הרכישות שלכם דרך רשת האינטרנט, חשוב מאוד ואף כדאי לבדוק שאכן מדובר בחנות אינטנרטית מקצועית, ידועה, מוכרת, כזו שאפשר לסמוך עליה. שווה לבדוק לעומק את נושא השליחויות ולהבין תוך כמה זמן מרגע התשלום המשלוח יוצא ומגיע ישירות אליכם. בנוסף, כדאי לבחור בחנות עם שירות לקוחות מקצועי ואמין. כדאי לבחור במוצרים איכותיים של חברות מוכרות וכמובן כמה שניתן לנסות להפחית את צריכת הטבק והניקוטין בשל העובדה שמוצרים אלו מזיקים לבריאות שלנו וזה משהו שלא כדאי להתעלם ממנו.

 

יעניין אותך גם: